Přeskočit na obsah

Výroba z nerezu a oceli

Výroba z nerezu nebo z oceli je jedna z hlavních činností české firmy Steel Technology. Mezi nejčastější zakázky patří například zábradlí z nerezu, z oceli nebo kovaná. Zákazníkům poskytujeme poradenství jak v designu tak ve funkčnosti výrobku. Produkty se vyrábí na základě návrhu zákazníka nebo návrh vypracujeme my.

Zábradlí je možné vyrobit v nejrůznějších variantách a to celokovové nebo i v kombinaci se sklem, dřevem apod. Zábradlí vyrobíme, dovezeme a namontujeme.

Design zábradlí může být velmi nadčasový, technický, jednoduchý, bohatě zdobený …..  Zákazníkovi poradíme, který design je vhodný do kterých prostor. Design zábradlí do nebytových firemních prostor se zpravidla liší od designu zábradlí v rodinném domě například.

Ale ať již zvolíte jakýkoli styl Vašeho zábradlí naše firma Steel Technology Vám garantuje prvotřídní kvalitu a preciznost díky čemuž naše výrobky vynikají mimořádnou odolností a dlouhou životností.

Technické řešení a pečlivě vybraný materiál Vám zajistí bezpečnost v domě kde jsou malé děti nebo také starší lidé.

Kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo pomocí kontaktního formuláře a my vám dodáme ocelové i nerezové zábradlí po celé České republice a také v zahraničí.